| MotocBogdan a întrebat:

Cum pot face ca frapsul sa filmeze hd, filmez jocuri, iese destul de bine dar nu chiar 100% hd... si cand editez bifez la 1080 p dar tot asa arata, ce pot face? Alt program nu vreau imi place fraps, dar uni nu stiu cum de filmeaza ff bine cu el, iar mie imi iese cat de cat...

1 răspuns:
| Harea a răspuns:

Pentru o filmare full HD ai nevoie de un calculator bun si de fraps original(daca nu il ai).Pe site-ul oficial costa cam 10 euro. Sper ca te-am ajutat.Bafta!