| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face mai multe like-uri pe fb? azi am inceput sa ma ingrijorez am 70-80 iar unele prietene 100-150. sfaturi?

13 răspunsuri:
| Cris_Cristiana_1995 a răspuns:

Prin S4S sau poti sa-ti inviti prietenii sa dea like happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ohhh vai, cum mai rezisti pe lumea asta cu DOAR 70 like uri? Vai... tagedie ai doar 70 like uri...

| 456deea a răspuns (pentru suntserios):

Este tragedie -_-

| Fatamuntilor a răspuns:

Avand in vedere ca FB a,, picat'' timp de ora, poate lumea s-a intors la treburi mai,, lumesti''

| daniela281 a răspuns:

Încep sa cred ca lumea se prostește de tot

| forthewicked a răspuns:

Să înțeleg că tu trăiești din like-uri? Care e problema ta câte like-uri au prietenele tale? Nu poți trăi dacă nu ai mai multe de 70-80 (care e destul de ok). În primul rând tu trebuie să te apreciezi și ție trebuie să îți placă felul în care arăți.
În plus, contează like-urile? Atâta timp cât ai prieteni care te apreciază, ar trebui să te mulțumești cu atât. Eu nu cred că mori dacă nu ai, așa că pupici.

| Doub a răspuns:

"am inceput sa ma ingrijorez"-rolling on the floor). Mno, si copiii mor de foame in Africa.

| forthewicked a răspuns (pentru Doub):

Vezi să nu moară asta de like-uri laughing

| Doub a răspuns (pentru forthewicked):

Eh, asta e.laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Te îngrijorezi pentru niste like-uri? Viata nu se rezuma la facebook!

| OldSoul a răspuns:

Serios?
Daca faptul ca ai cu cateva likeuri mai putin te sperie intratat nu vreau sa stiu cum te vei comporta cand vei avea probleme adevarate in viata.
GET A LIFE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
Mai bine 70-80 like-uri sincere decat 100-150 like-uri false.
O zi buna.

| sappy a răspuns:

Ai o viata de C@cat si te mandresti cu ea!
Felicitari