| euromaco a întrebat:

Cum pot face modificari intr-un site gratuit in HTML? si Cum pot pune cat mai multe backlink-uri pentru a optimiza websitul? (ma intereseaza variante lowcost)

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cu un site gratuit, low cost nu vei face niciodata vanzari. Daca vrei vizitatori pe site-ul ala al tau cumpara-ti un domeniu ".ro", gazduire pe un server din Romania (nu gratuit), alege o platforma buna - drupal, joomla, wordpress etc. Cauta pe cineva sa iti faca optimizarea daca nu te pricepi, backlink-ul ar trebui sa fie ultima ta grija, optimizeaza textul in primul rand, fotografiile, link-urile.

| euromaco explică:

Imi recomanzi un server din Romania pentru un domeniu ro care imi poate si transfera websitul meu (pantofipiele.wgz.ro)?
cum aflu pe ce platforma este facut websitul meu gratuit?

| euromaco explică:

Daca am ceva templaturi pe magento si joomla este mai bine de editat astea?
sau
sa transfer wesitul meu facut de pe pantofipiele.wgz.ro pe un domeniu.ro, dar pot sa-l pun dupa aia pe o platforma buna?
sau
sa-mi fac al website de exemplu pe biz shopmania cu un domeniu ro?
daca ma poti ajuta cu ceva variante nu prea scumpe si cat decat bune.