| Bobby711 a întrebat:

Cum pot face pozele postate pe facebook sa fie vazute doar de prietenii care ii am deja in lista?

Răspuns Câştigător
| Lisaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai unde postezi poza, este un fel de buton langa butonul "posteaza". Acolo alegi de cine vrei sa fie vazute postarile. Poti alege "public" sau "prietenii", "prietenii prietenilor", "prieteni cu excepti cunostintelor" etc. Sper ca te-am ajutat! kiss

2 răspunsuri:
| AnonimaB100160 a răspuns:

Undeva pe langa poza ( depinde cum o deschizi ) iri apare o sagetica, daca dai pe ea, apare o lista : public, prietenii prietenilor, prietenii tai sau doar Tu. De aici iti selectezi singur cine vrei sa iti vada poza