| Atat_Drakoo_1998 a întrebat:

Cum pot face sa dezactivez firewallul ca sa nu imi mai apara chestia asta de la Chrome?
Descărcarea dicționarului de verificare ortografică nu a reușit.
Contactați administratorul de rețea, pentru a vă asigura că firewallul nu blochează descărcările de pe serverele Google.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu firewall-ul este de vina, ci o problema din Chrome sau una cauzata de calibrari prost facute.
Nici prin gand sa nu-ti treaca sa dezactivezi firewall-ul, joaca un rol foarte important in securitatea PC-ului.

Ai cautat pe 'net?
Ai schimbat DNS-ul? Schimba-l pe 8.8.8.8, si daca nici asa nu merge incearca cu 1.1.1.1
Antivirusul tau este actualizat? Ce antivirus folosesti?
Ai incercat reinstall?