| PuFiLiCi98 a întrebat:

Cum pot face sa rulez mai bine (fara lag) jocurile pe Huawei Ascend g510?

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

Jocurile iti ruleaza intotdeauna fara lag. Lag-ul se produce doar in online-gaming. Daca te referi la faptul ca jocul iti merge sacadata sau se blocheaza, acest lucru se datoreaza faptului ca probabil ai prea multe aplicatii instalate care iti ruleaza in Backround. Asigura-te ca aplicatile pe care nu le folosesti nu au procese care ruleaza in fundal, inchide-le din manager aplicatii.
Sper ca raspunsul meu sa te ajute. Bafta

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Goleste memoriawinking asa fac si eu.