| Porfir_Flavian_1999 a întrebat:

Cum pot face sa vizionez filme online? Nu stiu de ce, dar pe laptop nu-mi mai merge, desi pe computer nu imi face probleme. Am ultima versiune de Adobe Flash Player si totusi videoclipurile nu se incarca. Am incercat pe Google Chrome si Internet Explorer, niciuna nu merge. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Incearca Mozila firefox cu ultima varianta de Adobe flash player, Adobe shocwawe si java.

| Porfir_Flavian_1999 explică (pentru BogdantheDreamer):

Din moment ce merge pe PC, nu doresc sa schimb browser-ul

| Rox1234 a răspuns:

Buna! Hm..ai putea nu stiu sa-mi faci un print screen sa vad mai exact? daca nu, eu iti spun ca ar fi din vina internetului..conexiunea la internet pe laptop nu e atat de buna..desi la pc merge..as vrea sa stiu daca folosesti prin router sau wi-fi..in orice caz cheama un specialist sa te ajute..eu iti zic doar ca ar fi vina net-ului. O zi buna happy

| Porfir_Flavian_1999 explică (pentru Rox1234):

Folosesc acelasi internet prin modem la aman2. Laptopul este mai performant. Uite poze:http://prntscr.com/8g8j9k http://prntscr.com/8g8h5t
Pe PC merge sa vizionez si cu Internet Explorer si cu Google Chrome. Niciun alt site nu merge...

| Porfir_Flavian_1999 explică (pentru Rox1234):

Am auzit ca mai e o chestie, plugin-urile. dar nu stiu ce sunt si cum sa le verific/inlocuiesc.