| Terzea_Victor_1991 a întrebat:

Cum pot face un design complet pentru un program si cum pot sa-l pun in programul meu as vrea un program si un tutorial?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Skin de program? ce intelegi tu prin program ca exista milioane de programe

pai fiecare aplicatie are configurarile ei grafice si modalitatea in care respectiva grafica a fost creata. E irelevant ce IDE sau compilator si ce limbaj de programare folosesti tu, lucrurile nu sunt general valabile.

Executabilele apar in urma compilarii unui cod scris, nu trebuie sa faci mare lucru

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai descris o situatia atat de vag. La ce program te referi, ce fel de design?

| Terzea_Victor_1991 explică (pentru suntserios):

Skin de program si folosesc visual studio happy si as vrea tutorialul pentru a vedea cum se pune skinurile/direct in limbajul de programare happy si cum sa fac un fiser executabil care functioneaza fara programul unde am scris( visual studio) si sa apare ca program de sins statator happy

| suntserios a răspuns (pentru Terzea_Victor_1991):

Skin de program? ce intelegi tu prin program ca exista milioane de programe

pai fiecare aplicatie are configurarile ei grafice si modalitatea in care respectiva grafica a fost creata. E irelevant ce IDE sau compilator si ce limbaj de programare folosesti tu, lucrurile nu sunt general valabile.

Executabilele apar in urma compilarii unui cod scris, nu trebuie sa faci mare lucru