| Daria a întrebat:

Cum pot face un folder nou?

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

E foarte simplu:
-te duci pe desktop si apesi click dreapta
-apasa pe penultimul scris adica "New" (deasupra lui properties)
-du-te cu mouse-ul mai in dreapta si scrie chiar prima oara "folder"
O zi buna!

12 răspunsuri:
| asdD a răspuns:

Click dreapta--> New --> Folder.
Fundita?

| danco a răspuns:

Click dreapta, new folder.

| wanda a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop si dai click pe new si apoi dai click pe folderhappy

| Dede_1899 a răspuns:

Clik dreapta unde vrei sa iti faci noul folder -apoi iti apar mai multe dintre care si new(dai clik)-apoi folderhappysi apoi ai folderul nouhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta unde vrei sa faci folderu` si dai pe 'new' apoi 'folder'. Bafta!

Sper ca la asta te referi:*.

Alte răspunsuri
| geoolina a răspuns:

Apesti click dreapta si dai la new si alegi folder

| cr1st1n1k a răspuns:

Pai dai click dreapta la new si alegi folder

| adryutzza13 a răspuns:

Apesi pe clickul secundar(din partea dreapta)->Nou(penultima casetuta)->Folder.

| obiwankenobi a răspuns:

Buna. Pai dai click dreapta in spatiul unde vrei un nou folder, cauti new si pe urma dai folder. Simplu :d, fundita?

| chocolate_4052 a răspuns:

Dai clik dreapta si acolo iti arata mai multe insusiri si tu dai pe a3a si dupa aia iti arata o sageata dai la 1 eu asa fac untita? plz

| Roncea_Oana_1980 a răspuns:

Cum pot face un folder nou in adresa de e-mail dar.ro nu.com, atat timp cat in adresa de e-mail.ro nu e sectiunea "folder nou", e vb de pe tel mob, nu de pe pc. La pc folder nou se creeaza cu click dreapta dar la tel mob nu e aceasta optiune in adresa de e-mail.ro, ci doar in adresa de e-mail.com
Multumesc.

O seara buna!