| contulmeuanonim a întrebat:

Cum pot ieși din modul invitat de pe chrome?

3 răspunsuri:
| MarynGeorge2001 a răspuns:

Nu exista acest mod de 'invitat' pe Chrome, te rog sa explici mai clar ce ai patit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lângă bara de sus, unde sunt opțiunile de minimizare și închidere există o pictogramă cu o persoană.
Apeși pe aceea și selectezi utilizator normal sau te conectezi cu contul Google.

| GdX a răspuns:

Invitat? Nu exista asa la Chrome. Poti fi autentificat sau neautentificat. Poti sa il folosesti in mod normal sau in incognito. Poti explica te rog, la ce te referi?