| Roberta2006 a întrebat:

Cum pot incita mai multi oameni sa aprecieze o pagina web? ( adica pagina Mea web)

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Intai incorporezi in paginile site-ului o contorizare a vizitatorilor (recomandat: fiecare sub-pagina contorizata separat). Contorizarea o faci invizibila, dar individuala pentru fiecare IP.

Incluzi cuvinte cheie specifice continutului, pentru a fi preluate de robotii motoarelor de cautare

Incorporezi iconite de link-uri pe principalele site-uri de socializare, unde-ti faci si cate o pagina corespondenta site-ului tau, pentru reclama.

Pentru promovare mai intensa, poti apela la publicitate platita (de promovare).

3 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Reclama platita, link-uri de pe site-uri mai populare catre pagina ta, si sa te asiguri ca site-ul tau merge bine, e frumos si omul are motiv sa stea pe el.

| contulmeuanonim a răspuns:

Publică chestii interesante, cum ar fi stupidități de gen „cum să bei lacrimi" sau altele. Așa cred că ar merge!

| Gheorghe_Galbura_1999 a răspuns:

Facand promovare prin diferite siteuri populare cred poate?