| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot instala Android pe Mac fără a folosi o mașină virtuală?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

De unde ști?

| SomethingFunni a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are sens ce ceri. Tu cum ti-ai imaginat ca doua sisteme de operare pot rula pe acelasi device? Cunosti macar ce este un sistem de operare in detaliu?

| anonim_4396 explică (pentru SomethingFunni):

Windows poate rula foarte bine cu MacOS.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca din fabrica este instalat doar un sistem de operare unic pentru acel device. Pe ce lume traiesti?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce-i cu asta? Unde spune de Android?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu spune de Android dar aici este dovada că se pot instala mai multe sisteme de operare pe un singur calculator.

9 răspunsuri:
| SomethingFunni a răspuns:

Adica vrei sa inlocuiesti sistemul de operare MacOS cu Android?

| anonim_4396 explică (pentru SomethingFunni):

Vreau să le am pe amândouă.