| Adytzooo a întrebat:

Cum pot instala driverele / windows-ul pe un laptop nou cumparat (Asus)

3 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Uite acest program descarca-l instaleaza-l si el va scana computerul si va vedea ce drivere lipsesc si tot odata le gaseste le descarca si le instaleaza.Bafta
http://www.iobit.com/driver-booster.php

| Jipa95 a răspuns:

Ar fi trebuit sa-ti dea si cd-ul cu driverele. Daca il ai, instaleaza driverii dupa cd.
Driverii ii mai poti descarca si pe pe site-ul producatorului, sectiunea suport.

Bft!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Vezi ce model ai... intri pe site-ul producatorului si cauti driverele; in functie de sistemul de operare alegi driverele. Laptopul de la Asus are o ventilatie buna, stiam ca sunt printre cele mai bune!