| poechce a întrebat:

Cum pot mări durata slide-uri în PowerPoint? happy. nu apuc să citesc totul într-un timp atât de scurt.

Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca in dreptul fiecare-i poze ai alocat un anumit timp in secunde acolo poti mari dand clik pe timp si in loc de 3 sec scrii 10 sec. Poti face asta la fiecare poza in parte!

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Cauta si tu pe google.ro si forumuri de specialitate am lucrat cu power point da nu mai tin minte daca ai team viewer add la kylexy_2010

| AndreeaP99 a răspuns:

Pai ii dai sa se schimbe slide-urile la click nu automat, mi se pare ca optiunea e undeva pe la meniul animations!