| Kardolei a întrebat:

Cum pot muta windows-ul de pe 32 bits pe 64 bits? Adica eu am windows-ul pe 32 bits si vreau sa-l fac pe 64, dar cand incerc sa il instalez imi da eroare.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Floros12. Am vrut sa-ti raspund dar cand am vazut raspunsul tau pentru Moƒo mi-am dat seama ca ai probleme cu sanatatea si m-am razgandit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aha. imediat citim in globul de cristal ce eroare

| K0sti a răspuns:

Cheama echipa de mutari...

| 6684464 a răspuns:

Stai asa sa se insenineze cerul si am sa citesc in stele eroarea si rezolvarea ei.

| KillaNoFilla a răspuns:

Poate nu te lasa procesorul. ce eroare iti da?

64 iti trebuie daca vrei 4 gb ram +

| xDragosel007 a răspuns:

Nu te lasa placa de baza, procesorul si ramii, s-ar putea ca iti trebuie un calculator mai nou si mai performant.

| Moƒo a răspuns:

Bro. Sper ca stii ''inglish''
https://www.youtube.com/watch?v=PI_UwJoFcU0

| Moƒo a răspuns:

Bro. de ce ma injuri? ''english'' ( ''inglish'') in ghilimele e pus gen sarcastic. Glumeam. Daca nu stii sa urmezi pasii cutare din video, nu mai intreba asmenea intrebari ce chiar le gasesti pe youtube foarte simplu. NORMAL ca poti schima din 32 in 64. Ca iti da eroare, e posibil de la windows la versiunea de SP. PA!

| silvestru956 a răspuns:

Nu poţi dacă pc-ul tău funcţioneaza pe 32 biţi
ca să instalezi window-sul pe 64 biţi trebuie să ai un pc care funcţioneza pe 64 biţi.

| AIeXxX a răspuns (pentru silvestru956):

Altu care habar n.are de system, am un Pc cu un CPU atat de slab, care are 64 bit, pentru ati pune 64 bit trrbuie doar sa cauti un windows compatibil pentru Pc tau, si sa fie de 64 bit