| Mirela0876 a întrebat:

Cum pot opri o pagină (de pe google)sa nu-mi mai trimită notificări? Când am intrat pe ea am primit daca accept sa-mi trimită dau nu notificări, și am dat din greșeala permite.

2 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Notificarile se trimit de obicei ca mail, daca primesti pe mail un mesaj de la pagina respectiva il poti deschide si undeva jos ar trebui sa fie o optiune de "unsubscribe (from newsletter)", mereu e ori in ultimul rand ori in textul foarte mic de sub mesaj.

Eu le dau never allow, oricand te poti abona/reabona la newsletter ca sa te streseze iar cu notificari/mail-uri. laughing

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Pai cand prinesti notificare, intra si cauti in josul pagini "oprire notificari" sau ceva de genu asta.