| Abb a întrebat:

Cum pot pune o carte de p calculator p iphone cu itunes.am mare nevoie deoarece am in calculator cartea twilight in romana. s p iphone nu gasesc decat in engleza.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Andrei8805 a răspuns:

Pentru a pune o carte pe iPhone ai nevoie programul IBooks care il descarci din Itunes direct. Dupa ce ai descarcat si instalat aplicatia ( gratuita)pe iPhone, doar iei si tragi fisierele PDF pe care vrei sa le citesti in iPhone( pe ecranul din iTunes nu cel din MyComputer) si il lasi sa se sincronizeze, o sa le gasesti in iBooks. Enjoy!