| nr7_9329 a întrebat:

Cum pot pune o poza direct de profil pe facebook?

5 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Pe pagina ta la poza de profil cand ti mouse-ul pe ea scrie " Editeaza poza de profil" si dai pe acolo ce si cum vrei. happy

| j1NNNx a răspuns:

Unde ai proza de profil daca pui sageata apare "schimba/editeaza poza de profil" dai click acolo si apoi alegi una din variante (alege din fotografi, fa 1 cu camera web etc)! big grin

| kteichd a răspuns:

Alege o poza care o ai deja pe fb si apasa pe make profile picture

| Andradutzza a răspuns:

Intri pe profilul tau. si acolo unde iti apare poza de profil pui mouse`le pe poza. si trebuie sa apare " edit profil picture " / " editeaza poza de profil " si acolo iti apare "upload photo " sau "incarca fotografie " si acolo alegi :*

| CrisuCrisuletz a răspuns:

Unde ai tu poza de profil, pui mouse-ul si scrie acolo: "Editeaza Poza De Profil" dai click si dai pe : Incarca o fotografie.
Sau daca vrei sa pui o poza care o ai pe facebook deja, dai la: "Alege dintre Fotografii"
Sper ca te-am ajutat! Bafta!