| GangXploR3 a întrebat:

Cum pot pune si eu Cronologia pe facebook ..ca am vazut ca e destul de greu. Funda

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Fa-ti din nou cont pe Facebook. Sora mea si-a facut ieri si i-a aparut ceva de genu',, Incearca acum noua Cronologie..." bla-bla-bla. Dar fa-ti-l din nou sau intra pe:
www.facebook.com/MarioArmenasPage

| GangXploR3 explică (pentru acinorev):

Pai al meu e facut de 3 zile cam asa. N-are rost sa mai fac altul.

| acinorev a răspuns (pentru GangXploR3):

Bine

5 răspunsuri:
| MeMeMe97 a răspuns:

Intra pe cronologia mea:
https://www.facebook.com/SerbanAdi
si o sa iti apara undeva sus o bara pe care scrie :"incearca acum cronologia" sau cam asa ceva...

| GangXploR3 explică (pentru MeMeMe97):

Am mai facut asa ceva si nu imi apare.

| r2d2 a răspuns:

Daca mai astepti un pic o sa se activeze singura.