| anason a întrebat:

Cum pot recupera niste inregistrari video de pe un card de memorie, care au fost sterse? Am incercat cu Recuva, mi-l scaneaza, dar nu imi arata nici o imagine. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cosmin. a răspuns:

Incearca programul de pe acest site:
http://www.pcinspector.de/SmartRecovery/info.htm?language=2

2 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Daca ai sters fisierele din calculator SI ai apucat sa stingi calculatorul, fisierele NU se mai pot recupera. Pe card NU gasesti un folder gen RECYCLE BIN. Programe sunt multe, dar daca ai apucat sa stingi calculatorul, nici unul nu te mai poate ajuta.

| cristi202 a răspuns:

Sunt pe net destule programe care te pot ajuta. Vezi si tu pe Google. Sau downoload.chip.eu/ro, sau, si mai simplu, download. com