| BombaVaru a întrebat:

Cum pot recupera un cont de Facebook care a fost spart si nu mai am acces la număr de telefon si email? Va rog ajutati-mă, mi-a fost spart contul!

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Mergi la politie si zici sa te ajute! daca n-ai acces nu te ajuta nimeni, poate ai virusi sau ai dat la cineva parola si e-mail! daca aveai numar bagat venea sms cred pentru cod

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu mai ai cum sa îl recuperezi. Fă-ți alt cont.

| cfrtobias a răspuns:

Suni daca e folosit numarul ala, zici sa iti dea cod pentru Facebook si dupa schimbi