| DeeaNegrea a întrebat:

Cum pot recupera un mail sters? l-am sters din greseala si nu exista nici o posibilitate sa il mai primesc odata. l-am sters alaturi de alte mailuri, iar ele au mers in trash toate in afara de acesta.Help!

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Se poate recupera daca te misti repede. Daca a fost pe yahoo, trimite-le repede un mail si spune-le despre problema ta. Orice site, cum e si yahoo e obligat sa aiba 2 servere care functioneaza fix in acelasi timp. In caz ca pica unu sa nu pice siteul cu totu. Intelegi tu nu intram in detalii. E foarte posibil ca informatia stearsa de tine sa mai existe pe al 2-lea server, sa nu se stearga instant cand stergi tu mailurile. Cauta-i repede si intreaba-i daca poti sa mai faci ceva. Eu din cata experienta am cred ca se mai poate.

2 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

NU cred ca il mai poti recupera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca a fost la spam, de aceea nu a aparut la trash.Imi pare rau sa-ti spun, dar nu-l mai poti recupera.