| MaryCv a întrebat:

Cum pot reposta un videoclip de pe contul meu de Youtube? Adică sa zicem ca am un videoclip postat acum un an și acum vreau sa îl aduc "în fața "sa fie vizionat din nou.Și se păstrează restul elementor gen like uri sau comentariile doar ca este repostat si apare în tendințe. Cine mă poate ajuta?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca se poate sa il aduci mai in fata iar daca s-ar putea face sigur costa si ceva banuti treaba asta.
Dar mai mult ca sigur nu se poate.
Eu unul cel putin nu stiu asta si folosesc YB de ceva vreme...dar si eu ma pot insela.

| Balan_Radu_1998 a răspuns:

Se poate intampla sa creasca singur fara sa il urci din nou pe YOUTUBE il distribui in cat mai multe grupuri pe Facebook si rogi lumea sa dea like si share si un comentariu! Comentariile sunt cele mai importante alea iti ridica postarea si apar vizualizări noi si abonați! Aaaa si cel mai important sa nu fie comentariile tale pentru ca alea nu se pun! Succes