| Lory_7688 a întrebat:

Cum pot reveni la modul vechi de cautare pe facebook.Acum imi apare cauta pe Facebook can vreau sa caut pe cineva iar inainte imi scria cauta locuri, pagini, persoane iar acum nu mai merge. Cum pot face ca nu reusesc? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti reveni la vechiul FB pentru ca nu mai exista!
Stiu ca-i inconvenient, dar asa a decis Administratia FaceBookului si nu putem afec nimic, poentru ca Face Book nu este propietatea noastra.

| Elegant a răspuns:

Buna! Iti dau un raspuns concret. Nu poti.

| Lory_7688 explică:

Vreau sa va spun ca pe contul mamei mele merge asa cum vreau eu, cum v-am explicat ca era inainte.