| Daniel_Alexiu_1996 a întrebat:

Cum pot sa adaug unele melodii pe care vreau sa le ascult in nfs most wanted

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Copii trackurile din computerul tau in folderul Audio al jocului. Funda?

| aumih16 a răspuns:

Dar ce au melodiile care le are jocul nu inteleg plus ca nu exista vreun program de schimbat melodiile asta stiam ca este doar la fifa daca nu ma insel cred ca si la nba da la nfs nu am auzit sa existe asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra unde e instalat jocul si cauta music
si adauga acolo cate melodii vrrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asta e.

| EdiC a răspuns:

Intra unde e instalat jocul si cauta music
si adauga acolo cate melodii vrrei dar stergele pe cele vechi