| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa adaug varianta HD a canalelor Antena 1, Kanal D, etc?
Am un LG smart tv

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca providerul tau nu da canale HD, asta e. Altfel, eu n-am smat TV si am canale HD.

| Atotstiutorul a răspuns:

Daca nu ai mediabox sau smartcam de la providerul tau de cablu nu poti sa vezi hd.

| Salontanul a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Seris? Eu nu am nimic decat cablul si am cateva zeci de canale HD.

| Atotstiutorul a răspuns (pentru Salontanul):

Scuze imi iesise din cap ca s-ar putea sa aiba tuner integrat tv-ul. dar oricum iti dai seama ca are vr-un diamant alb negru si intreba aici la misto ca altfel spunea ce marca si model e tv-ul.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Atotstiutorul):

A zis ca are LG nu ai vazut?

| Atotstiutorul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Atunci sa dea o scanare sa intre si alea hd... dar nu stie cum probabil in prospect nu scrie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dai o cautare automată a canalelor si i ti vor intra si cele hd. Intrii in setarile tv ului si dăi cautare automată si astepti pana le gaseste el pe toate, va dura c am o oră.