| szergiu a întrebat:

Cum pot sa aflu cine m`a sunat cu numar ascuns?

Răspuns Câştigător
| wazzy a răspuns:

Ma se poate afla da trebuie sa pui numarul respectiv sub urmarire la politie si pentru asta trebuie sa te mai sune macar o data ca sa poata politia sa il localizeze si apoi o sa il afli

9 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

@Kittynna are raspunsul complet. Si eu am patit asa si cum banuiam o persoana (fata) i'am trimis mesaj precum ca numarul care il am este nou si nu e cunoscut, asa ca am sa'l scot din telefon in favoarea unui alt numar foarte vechi, cunoscut de foarte multe persoane. si daca doreste sa ma sune, s'o faca pe numarul acesta. In fond numarul "vechi" de fapt era cat se poate de nou si nu il stia decat ea! Asa cum ma asteptam a inceput sa dea beep-uri cu numar ascuns pe acel numar.
La tine, este posibil sa fii "victima" celor care au minute si nu au cu cine sa vorbeasca! Este la "moda", iar copii si tinerii se amuza sunand la intamplare, iar daca faci prostia sa le dai atentie, nu mai scapi de ei!

Răspuns utilizator avertizat
| NoNaMe_7575 a răspuns:

Parca sunai la 118.932

| balasmarius a răspuns (pentru NoNaMe_7575):

Se poate afla cine te suna cu privat dar trebuie sa iti creiezi un cont pe romtelecom se numeste voicemail

| SmileFreedom a răspuns:

Nu poti sa afli cine te-a sunat cu numar ascuns.E o modalitate sa te duci la politie, dar asta numai in cazurile grave. Poti sa iti intrebi cunoscutii.Si daca te mai suna cineva care nu vorbeste nu ii inchide, lasa conversatia deschisa si nu zice nimic.In fond si la urma urmei, nu pe tine te taxeaza...

| sufletzel a răspuns:

Nu poti. Asta e si ideea. Te-a sunat cu nr ascuns ca sa nu poti afla.

| h3ll a răspuns:

Se poate uite aici http://numarascuns.ucoz.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam ca unele telefoane pot face asta.insa numai siu exact care

| Kittynna a răspuns:

Exact. Cum au scris si cei de mai sus. In caz de amenintari sau chestii mai grave, faci plangere la politie, iar apoi ei se opuca de telefonul tau.