| TakeShy a întrebat:

Cum pot sa aflu codul de siguranta daca l-am uitat?

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

Daca e Nokia si cardul se poate scoate fara sa scoti bateria iti dau un programel.il pui pe card si sparge codul singur

| TakeShy explică (pentru skama18):

Da e Nokia si pot sa scot cardul fara sa scot bateria ( Nokia 2700 classic)

| phm a răspuns (pentru skama18):

Buna, imi poti da si mie acest program?

| Runny_Why_So_Serious_1995 a răspuns (pentru skama18):

Da-mi add runny_snickers tongue si ajuta-ma si pe mine cu programul ala! daca esti din pitesty inty fac si cinste!

| skama18 a răspuns (pentru phm):

Scuze de intarziere. daca mai am nevoie de program lasa un id de contact

8 răspunsuri:
| Andr3iutz a răspuns:

Daca telefonul este un Nokia, lasa-mi IMEI-ul telefonului aici si te pot ajuta.

| laurentyug4s a răspuns (pentru Andr3iutz):

358355007235282 asta e imei-ul de la un Nokia 1600 si nu mai stiu codul de securitate ma poti ajuta sa il sparg sau sa il deblochez te rog? mersi

| Andr3iutz a răspuns (pentru laurentyug4s):

Incearca codul asta : 4633407676
Sa imi spui daca a mers.

| Mario_Marius_1978 a răspuns:

Cum pot sa aflu codu de siguranta la un Nokia 1600