| Alexxxx3112 a întrebat:

Cum pot sa ascult muzica de pe Youtube la audi pe o navigatie audi plus din 2009? Am incercat cu receptor bluetooth nu merge, cu cablu auxiliar bagat in telefon si in aux la masina si tot nu merge. Sfaturi

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Sa iti repari casetofonul din masina? big grin

| Alexxxx3112 explică (pentru Zuzu1991):

Pai vezi ca esti jalnic? Intrebarea este pentru cunoscatori, nu pentru persoane ale caror masini sunt mai ieftine decat navigatia despre care vorbesc.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Alexxxx3112):

Pai vezi ca esti jalnic, insulti pe altcineva fara sa explici, ce si cum
inaltimea voastra, bineinteles ca aveti dreptate, nici nu ne indoim nici unul, deloc