| Myr3ll1994 a întrebat:

Cum pot sa blochez un numar de telefon ca sa nu ma mai sune? (persoana respectiva nu ma suna cu numar ascuns, deci cred ca exista totusi o metoda)

3 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Da, se poate baga la numere interzise, si no sa te mai deranjeze niciodata, depinde si de telefon daca stii sa-l setezi.

| xCrazZzyBoY a răspuns:

De blacat nu il poti bloca dar il poti pune sa dea ocupat cand suna prima data asa nu mai ai probleme, sau schimbati numarul de telefon. Funda te rog

| adriroxi a răspuns:

Depinde si ce marca de tel ai happy