| pumpkinky a întrebat:

Cum pot sa contactez administratorul site-ului FORUM SOFTPEDIA? M-au cam blocat, ce sa fac? Nu pot nici sa fac alt cont, cred ca m-au blocat de pe IP address.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil ai ip dinamic. un restart la retea si gata

| Plato a răspuns:

Incearca in modul Incognito al browser-ului, sau incearca sa folosesti un program VPN, cel de la Bitdefender de exemplu.

| Steregoi a răspuns:

Mai încearcă. Scoate routerul din priza ca sa primești alta adresa IP. Te înregistrezi apoi cu alt email. rolling on the floor

| Noone09 a răspuns:

Fa hotspot si iti vei schimba ip ul

| pumpkinky explică:

Nu merge