| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa dau o persoana pe ignore pe Messenger dacă nu am vorbit cu ea ca sa am conversatia... ca sa pot da de acolo ignore?

2 răspunsuri:
| Dishka a răspuns:

Glisezi cu degetul spre stânga, pe persoana pe care vrei sa o adaugi la ignor și iti apare un semn cu 3 linii, un clopoțel și un Cos de gunoi, apeși pe cele 3 linii și scrie Ignore, apeși acolo și gata!

| Inutarh a răspuns (pentru Dishka):

Pai nu mergea, ca nu vorbisem cu persoana respectiva, și dădeam pe ignore și nu apărea la lista persoanelor pe care le-am ignorat