| ItachiUchiha69 a întrebat:

Cum pot sa dau remove la contul de Google după ce am dat hard reset la telefon?
Samsung Galaxy Grand Prime

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cand dai reset factory da sa stearga de asemenea toatele datele de user.

| ItachiUchiha69 explică (pentru gelu1970):

Eu când i-am dat, i-am dat din butoane nu din setări
Nu se șterge totu automat când dai "Yes delete all"?

| gelu1970 a răspuns (pentru ItachiUchiha69):

Indiferent din butoane sau din meniu, intai alegi wipe data factory si apoi delete all data user. cred ca asa ceva scrie in meniul respectiv.

| ItachiUchiha69 explică (pentru gelu1970):

Am facut exact cum ai spus tu și degeaba, tot la fel spune cum am specificat in întrebare

| gelu1970 a răspuns (pentru ItachiUchiha69):

Daca ai urmat acei pasi, atunci problema e ca telefonul are protectie antifurt de google.
aceasta protectie poate fii eliminata. citeste in google cum o poti face. imi pare rau insa eu nu am cum sa te indrum. posibil ca telefonul ce il ai sa fie unul furat.
o seara buna.

| DeeJayNo1 a răspuns:

Trebuie sa introduci un cont de google ce a fost pe el

| AlexPeTPU a răspuns:

Introdu contul folosit inainte pe el apoi selecteaza sa nu il adaugi pe dispozitiv. Apoi reseteaza-l din setari pentru a fi sigur ca nu mai apare asta.