| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa descarc muzica de pe www.trilulilu.ro si youtube? Stiu ca era un site unde puneai linkurile de pe trilulilu sau youtube si descarcai de acolo. Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Rubyy02 a răspuns:

De pe youtube poti descarca cu YouTuben Downloader &Converter, care il poti descarca de pe acest site:http://download.chip.eu/ro/YouTube-Downloader-3.6_1075350.html.Funda?:)

1 răspuns:
| SilvyanO a răspuns:

Http://Trilu-Downloader.ro este cel mai rapid si cel mai bun site pentru a descarca muzica de pe trilulilu!