| Punctulets a întrebat:

Cum pot sa descarc muzica pe telefonul LG GS290? Am cablu de date. Il bag in pc si la telefon imi zice : PC Internet, Stocare in masa, PC suite si Sincronizati Muzica. Unde dau? Cum fac sa descarc muzica? Cat mai explicit

5 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Dai pe stocare in masawinking daca ti se deschide vreun fisier singur, daca nu te duci in my compiuter si vezi ca trebuie sa fii aparut un fisier nou [acum nu stiu numele ca difera numele de la un pc si tel la altul]winking

apoi daca ai muzica in pc ii dai copy de pe folderul tau si apoi paste pe fisierul de muzica de pe telwinking

daca nu descarci muzicaa de pe net si faci la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la stocare in masa. iti va aparea un folder unde ai datele din telefon...intrii in calculator in folderu unde ai muzica, si dai "drag and drop"(dai click si tii apasat pe muzica pe care o vrei si o tragi in folderul din telefon)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| danutzul a răspuns:

Dai stocare in masa. O sa iti apara niste mesaje pe desktop, e usor, dai next next next:p si o sa iti apara in my computer si memoria CARD si memoria din TELEFON si pur si simplu dai copy si paste :p

| alexturza a răspuns:

Sa stoi ca nu stiu