| Alexis7591 a întrebat:

Cum pot sa elimin aceasta pagina de pornire:https://launchpage.org/? uid=qTIyGKjNhx1sXo8GWRQYVn%2FJ2dHnjvDL5dpSRJ7tKbT8qi9c5X ZiuoxVfmvXqEsG9v64

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Aceasta pagina se deschide de fiecare data cand acesezi browserul? Daca da descarca Adwcleaner dai o scanare cu el si dupa ce tia depistat totu dai Clean si restart la pc. Daca nu te descurci cauatama pe skype :adryano2411

| Alexis7591 explică (pentru itsoft):

Da.Se deschide de fiecare data cand accesez browserul

| itsoft a răspuns (pentru Alexis7591):

Da daca nu stii sa il faci cautama pe skype ca til fac eu daca ai team viwer

| Eu2208 a răspuns:

Apare sus un patratel... Dai "click" si o sa iti apara toate paginile si va trebui sa dai " X "