| Iasmiine a întrebat:

Cum pot sa fac bani pe lady popular :-ss? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Stelutssa a răspuns:

Pe lady popular banii ii poti face daca:
*mergi la servici
*ai iubit
*castigi provocari cu bani
*joci mini jocuri.
Sper ca te-am ajutat. Funda, pls:*:*:*

6 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Jucand jocuri, daca ai diamante poti sa schimbi diamantele in bani.

| Georgix a răspuns:

Jucand mini jocuri, muncind si de asemenea vei primi o suma de bani de la iubit.

| Stelutssa a răspuns:

Mersi de funda:*:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia codul acesta 86754933 apesi pe tasta pe:caps lock, ctrl si G asta e adv am cumparat jocul lady popular pe sidiu si am mai multe coduri cum sa faci bani sa iei premi sa fii pe locul intai sa treci la nivelul 100! luati id-ul me si va mai dau coduri ca si explic cum sa le luati de pe net missanamaria67@yahoo.com acum AlisSe funda te rog!

| PrincessAlex a răspuns:

Depinde...Dacă ai fashion arena vezi sus cata energie ai si poti să te duci la fashion arena sa castigi dueluri si castigi si experienta numai ca daca vrei sa castigi bani multi acolo unde scrie egal dai la:mai incet si asa castigi de la 300-2000 dar să aibă nivelul mai mare decat tine te uiti sus dai la vizioneaza raportul vezi intai ce are mai mult decat tine si ce are mai putin, apoi daca esti sigura ca castigi apesi provocare si iti da bani sau la jocuri acolo nu iti da ca la lady popular normal putini bani sau IQ iti da de la 10 la jocul razuieste acolo depinde cate diamante iti da jocul castigi de la 10-40 dolari sau la duelul de moda este un alt joc depinde cate miscari ghicesti acolo dar in rest depinde de tine a mai e un joc jocul de gramatica acoclo daca corectezi toate greselile(10)Iti da 150 dar daca de exemplu o greseala nu ai corectat-o iti da 90 de dolari dar in rest iti da de la 50-200...Asa si cu iubitul la amandoua parti si fashion arena si normal la lady popular normal iti da 50 de iubit si la fashion arena iti da 100 mă rog cam asa poti sa faci.Imi pare bine ca te-am ajutat!

| 11Alexandra11 a răspuns:

Poti face bani pe lady popular daca :
-mergi la carnaval si joci "Cartile norocoase "(dar trebuie sa si dai bani )
-mergi la job (castigi bani in functie de cate ore ai fost la servici )
-joci mini jocuri
-completand misiunile zilnice
- Completand sectiunea "reusite "
Daca nu ai rabdare poti cumpara bani cu diamante!happy
##Sper ca te.am ajutat!