| GolopențaAdrian a întrebat:

Cum pot sa fac ca orice descarc de pe chrome sa se descarce mai repede

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Depinde de viteza de internet. happy
Poti incerca sa-ti dezinstalezi si sa iti instalezi browser-ul la loc. Sau poti incepe sa folosesti un alt browser.

| GolopențaAdrian explică (pentru Rakanishuu):

Ms

| Rakanishuu a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Oricand!

| RAY a răspuns (pentru Rakanishuu):

Asta ce rezolva? dezintalarea unui program nu are vreo legatura cu viteza de la care descarci ceva de pe un server

| Rakanishuu a răspuns (pentru RAY):

La mine a mers. laughing Folosesc Opera.

| RAY a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu ai ce face bagati viteza mai mare la internet sau descarca de pe alte servere mai bune, ca dezinstalezi tu chorme nu are nici o legatura, daca datea erorii da, dar asa

| RAY a răspuns (pentru Rakanishuu):

Opera deschide mai rapid paginile dar nu mareste viteza de internet, acelasi lucru il poti face si pe mozila porneste mai greu dar viteza de descarcare depinde de furnizor/placa de retea etc viteza aia in plus de unde sa vina?