| Ionică a întrebat:

Cum pot sa fac propriul server de Counter Strike? Ce trebuie sa am pentru a face un server de Counter Strike?

7 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Eu imi fac server de cs direct din counter strike (cred ca la orice cs merge) am jucat cu cativa prieteni dar nu am nicio configurare cum sunt la celelalte servere...

| Christian333 a răspuns:

1.Ai nevoie de un calculator cu o configuratie putin peste medie si o conexiune la internet peste 2 Mb
2.Ai nevoie de bani sa platesti un host daca vrei un server non-stop.
Nu prea sunt servere serioase ce nu sunt pe un host.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu stiu din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati aici 89. 44. 136. 166:27015 dau admine

| robertdulcerau a răspuns:

Baga idu-l meu si iti fac eu sv de cs, deahtrun, war, zombie etc... roberto_wsw@yahoo.com ast add de la tine sa imi zici cine esti plzbig grin

| Adi_Adi_Aditzu_Adrian_1995 a răspuns:

Intri in fisierulde cstrike si cauti HLDS acolo iti poti creea un server ii dai nume faci ce vrei cu el happy

| roel112 a răspuns:

89. 39. 8. 120:27015 este jmecher servarul merita sal incercati!