| Danyyloop a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi inceapa cu litera mare cand scriu la tastatura? Adica fara sa mai apas shift si litera...sa inceapa direct? ...sau macar exista optiunea asta?laughing raised eyebrows

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sepoat dar numai în editoare de text în gem LibreOffice sau Microștift office, prin activarea opțiunii respective, după caz.În rest „Shift-it baby" că altfel nu ai cum în afară ce Caps Look.Succes

| positivity a răspuns:

În afară de "Caps Look" nu mai există nici o opțiune.
Însă, ţi-e chiar atât de greu să apeși "Shift" plus o literă?

| Andeuta a răspuns:

Chaos Lock il apesi de fiecare data cand vrei sa scrii cu litere marilaughing

| simina96 a răspuns:

Buna! Eu mai stiu de optiunea asta: apesi Caps Lock si iti scrie dupa aia si toate literele mari daca vrei, alta nu mai stiu laughing.

| andrei1993a a răspuns:

De ce esti leneş/ă? laughing
Nu mai stiu nici o optiune in afara de Caps Lock sau de Shift happy

| Dascalita_Loredana_1993 a răspuns:

Da depe caps lock