| Blanky a întrebat:

Cum pot sa fac un videoclip cu poze si cu melodie pe fundal? Dati-mi site-ul... funda :*!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Poti folosi programul Windows Movie Maker, program ce vine odata cu windows-ul si poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Movie Maker.
O zi buna! happy

| Deiu999 a răspuns (pentru Ronnix):

Si daca nu il am? Eu una nu il gasesc.Ce fac?

12 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Pentru ce ai nevoie tu, cel mai potrivit este Windows Movie Maker, cum spune Ronnix.

| CocaColaZăro a răspuns:

Incearcă My movie.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

In powerpoint.

| anuttt a răspuns (pentru iuliaiuliaiulia):

Puteti sa-mi spuneti cum dau funda si cum filmez, dar si cum intreb uni prieteni de pe TPU?

| Priiincesss95 a răspuns:

Ai putea sa folosesti ProShow Producer.
Il poti downloada de aici:
http://download.kappa.ro/action__file/id__3670
Funda?

| trafikantw a răspuns:

Foloseste programul PhotoJoy. O sa le faci sa arate mult mai bine decat cu WMM!

| Denisa_Badoiu_1990 a răspuns:

Vreau sa fac un video pentru mama mea

Alte răspunsuri
| Kuleanu_Anna_1996 a răspuns:

Eu vreau sa fac un videoclip cu poze

Alte răspunsuri