| puxylove a întrebat:

Cum pot sa imi aflu contul de google ca mi-am scris de prea multe ori parola pe telefon si acum imi cere contul google play si nu mai il stiu

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa-i faci un hard reset:
http://www.youtube.com/watch?v=PT2CwF_GW0A

| Nico_Nicoleta_1964 a răspuns:

Cum pot sa_mi aflu contul google ca nu mai pot intra an gmail nu mai stiu parola ca cineva mi-a schimbat-o

| BossRazvy a răspuns:

Nu pot sa imi gasesc contul deoarece am schimbat tel

| Covaci_Daniel_1988 a răspuns:

Cu pot sal aflu

| Arion_Elena_1982 a răspuns:

Asa am patit si eu stiu gmail dar numai stiu nr de tel ca parola de siguranță mami poate ajuta cineva?

| Maria_Marius_1971 a răspuns:

Maria.marus@yahoo.com

| Vidami_Alexandru_1991 a răspuns:

Buna.mi-a blocat nepoata telefonul si ami cere contul google si parola...cum as putea sa ami aflu contul ca l-am uitat?

| Márýe_Aññé_1997 a răspuns:

Nu stiu

| Marinela_Mary_1977 a răspuns:

Nu-mi găsesc contul