| xXxXxXxXxXxXxXx a întrebat:

Cum pot sa imi bag jocuri pe iphone-ul meu? nu ma refer la cele din app store, vreau aplicati / jocuri full fara sa le cumpar din app store. Am un iphone 2g are jailbreak facut. De unde pot descarca jocurile si cum mi le bag pe telefon? funda raspunsul corect happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai Jailbreak facut inseamna ca ai si CIDIA pe telefon. descarca din Cidia ->Installous si cu el descarci toate aplicatiile care costa bani din App Store gratis.