| lc13cm3 a întrebat:

Cum pot sa imi fac profilul public pe Facebook? Adica sa imi poata da cineva like chiar daca nu ma are in lista de prieteni.

5 răspunsuri:
| Allexander07 a răspuns:

Chiar daca nu iti recomand asta, profilul trebuie sa fie privat! Sa stii cine il acceseaza deoarece sunt multi pedofili pe Facebook.

Du-te la setari, setari confidentialitate si modifici de acolo sa fie profilul "Public".

Răspuns utilizator avertizat
| Allexander07 a răspuns (pentru KoroSensei):

DA!

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveCats24 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani. O sa-ti apara la setarile de condifentialitate! Sper ca te am ajutat!