| Ioananmt a întrebat:

Cum pot sa imi inlatur cronologia de pe Facebook?

4 răspunsuri:
| razvan2011 a răspuns:

Simplu. nu poti

| zuzualina a răspuns:

Simplu : mergi la setari cont, ai optiunea de...NU se poate laughing odata instalat nu merge dezinstalat

| AlphaCentauri a răspuns:

Sal ca sa scapi pe Timeline(Cronologia) ai nevoie de un browser (Google Chrome, FireFox, Safari, Internet Explorer)pe Opera nu merge si mai ai nevoie de http://www.timelineremove.com/ este o extensie pentru browser care pacaleste Facebook cum ca ai folosi un browser mai vechi care nu suporta TimeLeine. Succes!