| yodenymarya a întrebat:

Cum pot sa imi personalizez telefonul mobil?

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Fa-i niste vagi urme cu ciocanulhee heeApoi fa-i un X cu vopsea.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Poti sa iti pui un cap de mort sau ceva dragut si sati lipesti intialele numele tau ca si mine (d) am un d pe spade de al denysa si in f ata o inimoara rosie

| dulshe a răspuns:

Nu stiu sigur la ce te referi cand vorbesti de personalizat, dar poti sa iti schimbi temele. De exemplu intra pe zedge.net si iti alegi marca telefonului tau, si eu iti dau temele care le au pentru telefonul tau. Sa stii ca totul e gratis, si ti le poti descarca in pc-ul tau, iar apoi prin cablu de date poti sa le bagi in telefonul tau. Mult succes, si Sarbatori Fericite in continuare!

| smilerz19 a răspuns:

Il poti personaliza adaugandu-i stickere pe care le achizitionezi din magazinele specializate in telefoane, sau ca si premii in revistele pentru. adolescenti. Apoi exista o gramada de feluri de cureluse pentru. mana. Sunt adorabile. Daca nu iti plac poti sa iti iei un breloc parfumat cu 4 lei. Sper ca te-am ajutat.

| ValentinBogdan a răspuns:

Trebuie sa te duci la reprezentantii Orange dar costa 25 euro.

| Maria_Andreea_1995_8dZe a răspuns:

Fa-l exact cum iti place tie...sincer eu zic ca parerea ta conteaza in mod sigurr! laughing))