| Gramadă_Diana_1999 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb data nasterii de pe facebook, in cazul in care am schimbat-o de vreo doua ori si a trecut aproape un an de la ultima modificare si tot nu-mi da voie sa o schimb?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Intri pe profilul tau, dai la "Despre" si acolo la "Prezentare generala" este data ta de nastere actuala... dai click pe "Editeaza informatiile generale si de contact", pe urma in dreptul datei tale de nastere si an apare "Editeaza" si schimbi data nasterii.

| Adry05 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce ti-ai schimba data nasterii...