| qtheodora a întrebat:

Cum pot sa imi schimb o parola la mess?

Răspuns Câştigător
| Albatross a răspuns:

1.Intrii la yahoo mail dai click sus un de scrie hi, numele tau, si dai pe account info apoi te conectezi acolo cu id si parola dupa alegi change your password jos de Sign-In and Security **sau** 2.cand pornesti messu dai jos la forgot your password bifezi i forgot my password si dai next.Scrii id si codul pe care ti-l cere apoi dai next si iti cere raspunsul la 2 intrebari la care numai tu stii raspunsul si apoi resetezi parola.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Coriine a răspuns:

Buna.Inainte a te loghezi in caseta aia de la messenger jos scrie: forgot your password.dai acolo
si ca sati bagi o alta parola trebuie sa alegi intrebarile si dai raspunsurile la intrebarile alea.intrebarile alea sunt de cand tiai facut id'ul.trebuie sa le alegi pe aceleasi si dupa ce le'ai ales si dai raspunsul la ele o sa mearga.dar nu uita ca trebuie sa alegi intrebarile pe care le'ai ales cand ai facut id'ul respectiv si raspunsurile sa fie aceleasi.
Succes!:*

| Marina_4164 a răspuns:

Iti spun eu exact cum trebuie sa faciwinking

Lasa-mi id tau de mess pe privat si iti spun eu...

ceaw:*

| Sophie_9105 a răspuns:

Dai sus la Messenger, apoi la My Account Info și dai la rubrica "Sign In And Security" la Change your password.
https://edit.europe.yahoo.com/......al_profile
Baftă!