| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb pe facebook poza de profil cu o poza mai veche si sa imi ramana like-urile si comm-urile de la ea? Am incercat sa pun o poza veche, dar mi-a disparut tot. Este ca si cum as pune o poza noua. Nu inteleg de ce se intampla asta...

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Te duci la poza respectiva pe care vrei sa o selectezi ca fiind poza de profil si cand apropii cursorul (mouse-ul) spre poza iti va aparea "Optiuni". Dai click pe Optiuni si dai "Seteaza ca fotografie de profil".

| AntoniaMaariaa a răspuns (pentru RareşTPUro):

Asta am facut, dar nu imi raman like-urile. Nu-mi ramane nimic.

| RareşTPUro a răspuns (pentru AntoniaMaariaa):

Doar pozele ce sunt in albumul "Fotografii de profil" merge. Cele din afara albumului, in alt album, nu functioneaza.