| Eugeniusu a întrebat:

Cum pot sa imi schimb poza de profil pe fb, dar fara sa tai din ea? Adica sa fie intreaga, e o poza normala facuta cu telefonul si imi cere s-o tai. Si oare daca o iau din albumele mele de poze de pe fb... o sa mai ramana like-urile care deja le-am primit sau o sa inceapa iar de la 0 like-uri? Raspunsul cel mai complex primeste funda si vot, multumesc!

4 răspunsuri:
| Danger30 a răspuns:

Daca iti schimbi poza de profil like-urile nu o sa ramana de la poza accea, iar daca vrei ca poza sa nu o tai e acolo jos un buton pe care scrie "skip cropping" sau ceva de genu'. Funda?

| Flaviu28111999 a răspuns:

Acolo nu iti cere de fapt sa o taci si sa o incadrezi, adica cum iti apare cand cineva intra pe pagina ta, dar cand da click pe ea o expune normal

| Anonimu7832 a răspuns:

Pe calculator e un buton jos care scrie skip cropping si dupa aia se da toata poza si ai pus-o

| pinkup a răspuns (pentru Anonimu7832):

Dar daca face asa nu raman like-urile